SİNERJİ Laboratuvar; Laboratuvar ürünleri alanında 20 yıllık bir birikime sahiptir ve 2005 yılında bu yana Sinerji Laboratuvar ve ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti. Ünvanı adı altında hizmet vermektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektörde kimya, biyoloji, biyomühendislik, biyokimya, tıp, ilaç, kozmetik malzeme bilimi, çevre, metalürji, maden, petrokimya tekstil, otomotiv, gıda gibi alanlarda çalışan şirketlerin Proses, Kalite kontrol ve Araştırma Geliştirme laboratuvarlarının ihtiyacı olan tüm ürün ve hizmetlerin tedariğini gerçekleştirmektedir. 2015 yılında kurulan sektörümüzün ilk ve tek derneği olan LABSİAD’ın ( Laboratuvar Sanayici ve İş Adamları Derneği ) kurucu üyesidir.

Ürün tedariğinin yanı sıra kullanıcı eğitimleri, metod geliştirme, teknik servis, validasyon ve kalibrayon hizmetlerini de verebilmekte olan firmamız, satış öncesi ve satış sonrası hizmet ve faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda, sorunsuz kaliteli, tam ve eksiksiz çözümler sunmayı prensip edinmiştir.

Labstok SİNERJİ Laboratuvar ve Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti şirketidir..

Labstok “Laboratuvara Dair Herşey” projesi sektör ile ilgili ihtiyaç duyulan her konunun kullanıcıların da katkısı ile oluşturulduğu bir sistem kurma amacı ile yola çıkmıştır. İnternetin laboratuvar sektörü için en geniş kaynak sitesi, bir anlamda laboratuvar ansiklopedisi olma hedefi ile çalışmalarına başlayan Labstok kullanıcının da belirli bölümlerde dahil olabildiği, laboratuvar ile ilgili pek çok konuda bilgi bulabildiği, aynı zamanda temin sağlayabileceği kaynaklara ulaşabildiği bir internet sitesidir.

İnternet sitesine sektör firmaları kendi bilgi girişlerini yapabilecek olup bu şekilde laboratuvar ansiklopedisinin gelişimine katkıda bulunabileceklerdir. Hazırlanan sözleşmeyi onaylayan firmaların atayacakları kullanıcı için kullanıcı adı ve şifre bilgileri iletilecektir. Bu aşamadan sonra firma analiz-ürün bilgisi-eğitim-fuar gibi kendi çalışmaları doğrultusunda bilgi girişi yapabilecek olup belirlenen sözleşme çerçevesinde firmalarının ürün ve hizmetleri ile ilgili reklam ve tanıtımlarının yapılmasını sağlayabileceklerdir.